OPRAVÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ – zámečník

Pracovní náplň:

  • ruční opracovávání materiálů pilováním, řezáním, rovnáním, ohýbáním, střiháním, vrtáním a vystružováním
  • kontrola a provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • sestavování jednoduchých částí strojů a jejich příslušenství, demontáž, montáž a opravy
  • provádění údržby, diagnostiky a oprav technologického vybavení strojů a zařízení
  • odstraňování poruch zařízení a výměna opotřebovaných náhradních dílů
  • práce s technickou dokumentací – strojní výkresy
  • preventivní údržba
  • drobné svářečské práce
  • obsluha tlakových nádob, práce ve výškách

Požadujeme:

  • SOU/SŠ – mechanik – opravář strojních zařízení (zámečník)
  • 2 roky praxe (není podmínkou)
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení a jejich součástí
  • svářečský průkaz
  • další osvědčení výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivní práci po úspěšném zaškolení
  • motivující platové ohodnocení
  • zajímavou a tvůrčí práci
  • další profesní rozvoj
  • zaměstnanecké výhody dle PKS