Programátor

pro samostatnou tvorbu aplikací pro podporu vývoje, výroby, zprovoznění a trvalého provozu speciálního zařízení pro měření fyzikálních veličin v průmyslu a zpracování měřených dat.

Pracovní náplň:

  • Udržování stávajících aplikací v C++ a jejich rozšiřování
  • Tvorba nových aplikací od návrhu řešení, tvorbu zdrojového kódu, odladění a testování aplikace, vytvoření dokumentace
  • Zákaznická podpora

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost programování v C++ (praxe výhodou), Delphi
  • Komunikativní úroveň AJ
  • Kreativní myšlení a organizační schopnosti
  • Schopnost samostatného řešení dané problematiky v týmu s ostatními odborníky
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivní práci po úspěšném zaškolení
  • motivující platové ohodnocení
  • zajímavou a tvůrčí práci
  • další profesní rozvoj
  • upotřebení a zdokonalení jazykových znalostí
  • zaměstnanecké výhody, jako jsou např.
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • možnost bezúročné půjčky
  • příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění

Nástup: od 1.11.2018