Konstruktér strojní

Pracovní náplň:

  • konstrukční řešení mechanických částí zařízení včetně návrhu zabudování do zařízení zákazníka
  • vyhodnocení dokumentace dodané zákazníkem
  • strojní dokumentace pro zákazníka, tj. aktualizace textu, obrázků a výkresové části manuálů pro jednotlivé výrobní objednávky
  • podíl na vývoji, výzkumu a inovaci mechanických částí hladinoměrů
  • příprava mechanických dílů vyhodnocovacích jednotek a jejich montáž

Požadujeme:

  • ÚSO v technickém oboru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC, CAD (autoCAD, Inventor)
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Ochota se dále rozvíjet
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Profesní růst -  odborná školení a semináře
  • Jazykové vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody (např. 1 týden dovolené navíc, stravenky,

   možnost bezúročné půjčky, podniková rekreace,

   příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění).

Nástup: dle dohody