Manažer zahraničního obchodu

Pro náš prodejní tým hledáme dalšího proaktivního, komunikativního a klientsky orientovaného člena.

Pracovní náplň:

  • Plnění plánovaných prodejních cílů;
  • péče o stávající zákazníky;
  • aktivní vyhledávaní nových zákazníků, občasný „cold calling“;
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty;
  • příprava obchodních nabídek;
  • zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu;
  • monitoring konkurence a vývoje trhu;
  • účast na výstavách a prezentačních akcích.

Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření;
  • prodejní zkušenosti min. 2 roky, z hutního nebo automobilového odvětví výhodou;
  • německý jazyk B2 nutností, anglický jazyk minimálně B1, další cizí jazyk výhodou;
  • obchodní předpoklady;
  • komunikační schopnosti;
  • ochota učit se novým věcem;
  • ochota cestovat – min. 30% času (země EU);
  • organizační schopnosti, časovou flexibilitu;
  • samostatnost, zodpovědnost;
  • aktivní řidič - řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:

  • práce v dynamickém kolektivu;
  • mobilní telefon i pro soukromé účely;
  • notebook;
  • motivující odměňovací systém;
  • zajímavou a tvůrčí práci;
  • další profesní rozvoj;
  • upotřebení a zdokonalení jazykových znalostí;
  • zaměstnanecké výhody.

Nástup: dohodou