FRÉZAŘ/NÁSTROJÁŘ

Pracovní náplň:

  • zhotovování, slícovávání a sestavování obráběcích a upínacích přípravků, lisovacích nástrojů apod.
  • stanovení pracovních postupů, prostředků a metod
  • určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces
  • čtení údajů různých měřicích a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního procesu
  • kontrola a případně odzkoušení vyrobených dílů za použití různých měřicích zkušebních přístrojů

Požadujeme:

  • vyučen v oboru obráběč kovů, nástrojař nebo frézař
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • zkušenosti s malosériovou a kusovou výrobou přesných strojních dílů
  • ochota se dále rozvíjet
  • práce na konvenčních strojích
  • čtení a použití technických podkladů

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivní práci po úspěšném zaškolení
  • motivující platové ohodnocení
  • zajímavou a tvůrčí práci
  • další profesní rozvoj
  • zaměstnanecké výhody dle PKS

Nástup: ihned